DUK
Su skolininkais bendrausime Jūsų pasirinktu būdu – CCS arba Jūsų įmonės vardu. Individualiai Jums priskirtas vadybininkas vykdys komunikaciją su skolininkais tiek el. paštu, tiek skambučiais, tiek SMS žinutėmis (esant poreikiui).
Kiekvieną atvejį reikia vertinti atskirai, todėl rekomenduojame kreiptis dėl skolos išieškojimo konsultacijų. Susisiekite su mumis telefonu +370 5 249 0969 arba el. paštu ccs@ccs.lt, mūsų specialistai išnagrinėję Jūsų situaciją pasiūlys optimaliausius sprendimus.
Išieškojimo sąlygos priklauso nuo to, ar skola išieškoma Lietuvoje, ar užsienyje, nuo skolos senumo, skolos dydžio bei skolininko (B2C ar B2B). Skolų išieškojimo (iš Lietuvoje veikiančių subjektų) paslaugos mokestis Jums taikomas tik tuomet, jei išieškojimas sėkmingas ir skola senesnė nei 90 dienų.
Ne. Esant poreikiui išduodamos beviltiškumo pažymos.
Ikiteisminis skolų išieškojimas yra procesas, kai skolininkas yra informuojamas apie nepadengtą skolą ir raginamas ją padengti be teismo įsikišimo. Tai dažnai atliekama įvairiais komunikacijos kanalais, tokiais kaip SMS žinutės, skambučiai, el. laiškai ir laiškai paštu bei kt. Šis procesas leidžia kreditoriui greitai ir efektyviai pradėti skolos išieškojimą be teismo įsikišimo, taip sutaupant laiką ir išlaidas.
Teisminis skolų išieškojimas yra procesas, kuris prasideda, kai skolininkas nesumoka skolos, nepaisant priminimų ir pranešimų. Tai yra paskutinė priemonė, kurios kreditorius gali imtis siekdamas susigrąžinti skolą. Šis procesas vyksta šiais pagrindiniais etapais:
- Kreipimasis į teismą: Kreditorius arba jo įgaliotas atstovas kreipiasi į teismą dėl skolos prisiteisimo. Teismas išnagrinėja bylą, įvertina argumentus ir priima sprendimą dėl skolos grąžinimo.
- Skolos prisiteisimas: Teismui įvertinus ir nutarus, kad skolininkas turi sumokėti skolą, išduodamas teismo įsakymas. Šiuo įsakymu nustatoma skolos suma, kurią skolininkas turi sumokėti kreditoriui.
- Priverstinis išieškojimas: Jei skolininkas per teismo įsakyme nurodytą terminą neatsiskaito, kreditoriui nusprendus pradedamas priverstinis išieškojimo procesas – skolos perdavimas antstoliams. Antstolis imasis būtinų priemonių, tokių kaip banko sąskaitos ar turto areštas, skolai išieškoti.