Apie mus

Nevaldomi atsiskaitymai tampa verslo tęstinumo rizika 

Kokiame plėtros etape bebūtų jūsų verslas, jo sėkmę lemia ne tik pardavimų apimtys, bet ir gebėjimas tinkamai valdyti gautinus atsiskaitymus ir užtikrinti mokėjimų sklandumą. Atsiradę įsiskolinimai neleidžia jūsų verslui augti taip greitai ir užtikrintai, kaip galėtumėte, o išskirtiniais atvejais gali tapti rimtų iššūkių priežastimi.

Klientų kreditavimas stabdo jūsų pačių finansų srautus, todėl visada skatiname vengti šios praktikos ir netapti banku savo klientams. CCS komanda visą dėmesį skiria tam, kad jūsų išrašytos sąskaitos būtų apmokėtos laiku, o vėlavimai būtų efektyviai suvaldyti. Siekiame, kad tai būtų pasiekta mažiausiomis sąnaudomis ir išsaugant esamus santykius su klientais.

Apie įmonę

Turime daugiau nei 20-ies metų patirtį išieškant skolas. Nuo 1997 metų veikėme kaip Intrum Justitia, o grupei pasitraukus iš Baltijos šalių rinkų, nuo  2011 m. veikiame UAB „CCS – Customers Care Services vardu ir tęsiame bendradarbiavimą su daugeliu ilgamečių partnerių. Savo veiklą esame išplėtę Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje, Slovakijoje ir Čekijoje. Taip pat priklausome vienam didžiausių kreditų vadybos įmonių susivienijimui – TCM Group.

Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų sukaupta patirtis bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio klientais bei platus partnerių tinklas visame pasaulyje leidžia drąsiai imtis net sudėtingiausių skolų išieškos atvejų.

Mūsų teikiamomis atsiskaitymų valdymo paslaugomis naudojasi finansinės institucijos, paslaugų, gamybos, gyvenamųjų namų administravimo bei kitas veiklas vystančios Lietuvoje bei užsienio valstybėse registruotos įmonės.

Sertifikatai

Iniciatyvos