Skolų išieškojimas

Jei Jūsų prekių ar paslaugų pirkėjas neatsiskaito laiku,  nereaguoja į priminimus – paveskite mums imtis ikiteisminių skolos išieškojimo veiksmų. Kur bebūtų Jūsų skolininkas – Lietuvoje ar bet kurioje kitoje valstybėje – suteiksim aukščiausios kokybės skolų išieškojimo paslaugas.

Pradelstų atsiskaitymų valdymas įmonėms paprastai yra nemaloni problema, kurią vengiama spręsti nenorint visai prarasti kliento. Vis dėlto vienintelis konstruktyvus būdas reaguoti į atsiradusius vėlavimus, yra kuo greičiau imtis skolos grąžinimui reikalingų veiksmų. Taip apsisaugoma nuo skolų įsisenėjimo ir operatyviai patikrinamas kliento geranoriškumas ar galimybės apmokėti susidariusius įsiskolinimus.

Šio proceso perdavimas CCS komandai reiškia, kad jus atstovaus patyrę specialistai, žinantys, kaip sėkmingai ir korektiškai pasiekti įvairaus sudėtingumo skolų apmokėjimą. Tinkamai valdant pradelstus atsiskaitymus, daugeliu atveju galima visiškai išvengti teisminio proceso. Išskirtiniais atvejais, kai situacija reikalauja teismo įsitraukimo, CCS rekomenduos savo partnerius teisininkus, kurie atstovaus jūsų teises ir interesus bei padės grąžinti skolą teismine tvarka.

„CCS – Customers Care Services“ santykiuose su skolininkais klientą atstovauja be išankstinių mokesčių. Pasirašius sutartį, mes:

  • operatyviai pradedame skolininko paiešką,
  • siunčiame skolininkui reikalavimus bei pretenzijas,
  • analizuojame jo finansinę padėtį,
  • inicijuojame įmonės turto paiešką.


Ikiteisminę išiešką vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. CCS priklauso vienam didžiausių kreditų vadybos įmonių susivienijimui – TCM Group, todėl, pasinaudodami plačiu partnerių tinklu, gali teikti skolų išieškos paslaugas bet kurioje Pasaulio valstybėje