Mūsų paslaugos

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį verslą be kreditavimo. Didžioji dalis bendrovių parduoda prekes ar paslaugas kredituodami pirkėjus – atidėdami mokėjimo terminus. Kreditavimas nėra pagrindinė daugumos įmonių veikla. Tai tik priemonė padedanti parduoti daugiau.  Jei pinigų srautai juda tvarkingai – laimi abi pusės. Tačiau jei atsiskaitymai pradeda vėluoti – kreditorius susiduria su sunkumais, kurie gali baigtis ir verslo žlugimu.

Mes dirbame tam, kad mūsų verslo partneriai galėtų visus resursus skirti pagrindinei savo veiklai – parduoti prekes ir paslaugas, o mums perleisti jų pinigų srautų priežiūrą.

Įmonės teikiamos paslaugos mūsų partneriams sudaro galimybę atsiskaitymų valdymo procesų grandinę nuo sąskaitos-faktūros ar kito mokėjimo dokumento pateikimo paslaugų / prekių pirkėjui iki gaunamų lėšų užskaitymo perleisti šios srities profesionalams. Tai leidžia ne tik pagreitinti lėšų apyvartumą, sumažinti nuostolius dėl vėluojančių atsiskaitymų, bet ir išsaugoti gerus santykius su pirkėjais.

Mes siekiame tapti vienu stipriausių atsiskaitymų valdymo paslaugų teikėju ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse.

Įmonės misija – padėti Partneriams geriau valdyti pinigų srautus,  optimizuoti su atsiskaitymais susijusius vidaus procesus bei sumažinti sąskaitų apmokėjimo vėlavimą.

Įmonės tikslai:

  • Teikti šiuolaikiškas atsiskaitymų valdymo paslaugas, kurių dėka mūsų Klientai ir partneriai galėtų visą dėmesį skirti pagrindinei savo veiklai ir būti ramūs, kad jų paslaugų ar prekių pirkėjai laikysis sutartinių atsiskaitymo sąlygų;
  • Išlaikyti gerus santykius su Partneriai bei jų paslaugų ar/ir prekių pirkėjais;
  • Būti socialiai atsakinga įmone.

PARVA

Pardavimų valdymas

PARVA on-line režimu pasiekiamos ataskaitos pirkėjo ar/ir pirkėjų grupės lygmenyje 24 val. per parą. Vienu metu galima naudotis lietuvių, anglų, latvių kalbomis (esant poreikiui įdiegiama kita kalba), skirtingomis valiutomis.

SKOLŲ IŠIEŠKA

Lietuvoje ir užsienyje

Ką daryti, jeisusidūrėte su vėluojančiu ar vengiančiu apmokėti sąskaitas klientu ir dėl to buvo pažeistos Jūsų teisės ir interesai? Tikėtina,geriausia išeitis– kreiptis  į teismą.

PVM GRĄŽINIMAS

Iš užsienio šalių

UAB „CCS – Customers Care Services“ perėmė UAB “IntrumJustitia” klientų aptarnavimą ir tęsia bendradarbiavimą su IntrumJustitia grupe PVM grąžinimo srityse.